Brändidest: Beibamboo – pehme ja turvaline valik nii ajalistele, kui enneaegsetele imedele

Posted in Brändid

Nii hea meel on tutvustada ühte väga erilist Soome päritolu brändi – Beibamboo, kelle tooted leiab ka SilkySofti e-poe valikust.

Beibamboo brändi idee sündis koos ühe väikese enneagse tüdrukutirtsuga 2007. aasta suvel. Brändi looja, Nina Ignatius, on intervjuus öelnud, et kui tema enneaegne tütar sündis, tekkisid tal järgnevad küsimused: “Kes küll disainib beebide riideid, millel on ärritavad ja sügelema ajavad sildid seespool, vastu beebi õrna nahka?”, “Miks beebiriiete disain ei arvesta beebide kiiret kasvamist ja ei luba nö riietel kasvada koos beebiga?”

Nii ta lõigi väikese, kuid ilusa beebiasjade kollektsiooni, mis hõlmab ainult kõige vajalikemaid igapäevaseid esemeid alates vastsündinutest kuni 2,5 aastastele lastele.

Beibamboo tooted teeb eriliseks asjaolu, et nende disain vastab ka enneagsete beebide riidedisaini väljakutsetele. Kuna enneagsed beebid peavad sageli veetma oma esimesed elupäevad või isegi -kuud haiglas jälgimise all ning nende külge on kinnitatud erinevad torud, juhtmed ja andurid, on nende riietamine tõeline väljakutse. Beibamboo riided, eriti Haiglakollektsioon, võimaldab riietada beebit teda vähem ärritades – riided avanevad täielikult ning on olemas avaused torude, juhtmete ja andurite tarbeks. Nii ei pea beebile tema riietamisega lisastressi põhjustama ning ka endal on palju palju lihtsam.

Lisaks – beebide kõige arenenuma meele – lõhnataju järel kohe teisel kohal on puudutus. Kui aga õmblus ärritab või silt kratsib, ei saa beebi seda sõnadega väljendada. Samuti ei saa ta veel end pöörata ja keerata, et võtta mugavam asend. Beibamboo kasutab oma toodetel peidetud ja välimisi õmblusi, mis on kaetud spetsiaalse BEIBAMBOO® kaubamärgi logoga tähistatud lindiga.

Brändi toodang on valmistatud 50% bambusviskoosist ning 50% puuvillast. Kasutatakse vaid Öko-tex 100 sertifitseeritud materjale, mis tagab, et puuduvad igasugused toksiinid.

Beibamboo beebitooted on ajatud, neid sobib kanda igal hooajal ning and on sooneutraalsed. Eesmärgiks on, et tooteid oleks võimalik kanda võimalikult kaua – selleks on näiteks bodidel topeltrida trukke. Õmbluste arv on viidud miinimumini ning kõik sildid asetsevad väljaspool. Viimastele saab kinnitada näiteks luti, et mitte rikkuda toote kangast.

Paljud Soome haiglate vastsündinute osakonnad kasutavad Beibmaboo beebiriideid väiksekeste esmaseks riietamiseks. Eestis ei ole ma ise veel sarnast toodangut kohanud ning seetõttu on eriti hea meel Beibambood Eestis esindada ja nende kaupa edasi müüa pakkudes Eesti peredele võimalust kiire tarneajaga reageerida ruttu beebi varajasele tulekule.

Beibamboo tooted leiad meie e-poest siit!

Mõnusat avastamist!

Kommentaarid puuduvad. Kommenteeri julgesti!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Start typing and press Enter to search

Ostukorv
Liitu SilkySofti meililinglistiga, et olla kursis uudiste ja uute toodetega. Kõigile liitujatele esimeselt ostult -10%.