Brändidest: auhinnatud ja tunnustatud MORI

Posted in Brändid

Vähemalt enda juures olen täheldanud, et see, mis on tuttav, on kuidagi hea ja turvaline. Ei tekita mõttetut stressi ja ebavajalikku ärevust. Ja see kehtib ka üsna igapäevase ja tuttava tegevuse puhul, milleks on poodlemine. Nii mõnus ja mugav on, kui millegi kohta, mida on vaja, aga mida ma võib-olla igapäevaselt ei osta, on mõni hea tuttav andnud soovituse või eksisteerib mingi hea teada-tuntud “kindla peale mineku” bränd. Kuna mulle meeldib osta pigem vähem kui rohkem, seega ka pigem harvemini kui sageli, siis olen üldjuhul nõus kvaliteedi eest pisut rohkem rahakotiraudu avama. Ikka lootuses, et toode on sellevõrra ilusam, mugavam, funktsionaalsem, mõnusam – mis iganes parasjagu antud toote puhul oluline on. Viimasel ajal, paralleelselt kogu maailmaga, huvitavad mind lisaks üha rohkem ka sellised küsimused nagu:  Millisest materjalist on toode tehtud? Kuidas see materjal on kasvatatud? Milline on olnud toote valmimislugu enne, kui see sellisel kujul minuni jõudis? Milliseid väärtuseid kannab see bränd ja seega ka mina kasutades ja tarbides seda toodet?

Eeltoodut silmas pidades olen valinud e-poodi edasimüümiseks mitte lihtsalt huupi erinevaid brände, vaid teinud eelnevalt eeltööd, et olla kindel, et tooted, mida müün ei oleks ainult ilusad vaadata, vaid oleks tõesti kvaliteetsed, võimalikult funktsionaalsed ning kannaks väärtuseid, mida isegi uhkusega edasi kannaksin. Näiteks jätkusuutlikkus nii tootmises kui töötlemises, looduslikkus ja sellest johtuvalt ka nahasõbralikkus, õiglus ja õiglane kaubandus. Samas, Eestis ei ole kõik poes esindatud brändid veel nii tuntud. Seetõttu otsustasin teha väikese tutvustamisringi, et ka Sul oleks turvalisem ja tuttavam meie brände osta ja tarbida.

Tänane õnnelik esimene 😊 on mitmekordselt tunnustatud ja auhinnatud Suurbritannia bränd MORI. MORI brändi asutaja ütleb, et bränd tekkis kirest luua pehmeid ja kõrgeima kvaliteediga beebitooteid, mis oleksid jätkusuutlikul viisil valmistatud. Nii materjalid, millest tooted on valmistatud, kui ka tootmistehased, kus tooted valmivad, on hoolikalt valitud. Nii suudetakse tagada, et MORI toodangut valmistavate töötajate töötingimused on turvalised ja õiglased. Brändi armastus naturaalsuse vastu aga peegeldub muuhulgas nende nimes. Nimelt tähendab MORI jaapani keeles “mets” ja on brändi kummardus looduse puhtusele.

MORI tekkeloos on kesksel kohal beebide tuduriided ja bodid, sest neis veedavad nad enamuse oma ajast ning seega viimaste kvaliteet määratleb suuresti beebi üldise mugavustunde ja selle, kui hästi beebi magab. Seetõttu on MORI jaoks oluline, et need, aga ka teised beebitooted oleksid võimalikult pehmed tagamaks kogu pere hea une.

MORI toodete pehmus on saavutatud nende signatuurkanga abil. MORI signatuurkangas on bambuse (70%) ja orgaanilise puuvilla (30%) segu ja on väga pehme beebi õrna naha vastas. Samuti on see ka turvalisem valik kui paljud teised kangad kuivõrd “hingab” ning omab termoreguleerivaid omadusi. Eeltoodud omadused hoiavad beebi õigel temperatuuril nii öösel kui päeval, igal hooajal.

MORIs usutakse, et iga hetk on väärtuslik – nii magamisele kuluvad minutid kui naerukilgete saatel mööduvad kallistamised. Iga hetk on maagiline verstapost ja oluline teetähis Sinu perekonna jaoks. Seetõttu loob MORI pehmeid tooteid, et aidata tervitada Sinu väikest ime siia maailma.

Ja seetõttu olen mina valinud MORI brändi tooteid oma e-poodi, et aidata Sinul tervitada oma väikest ime siia maailma ning võimaldada Sul pakkuda oma perele pehmeid ja mõnusaid hetki üheskoos, hingava ja nahasõbraliku bambuskangastest toodete abil. Sest bambus on õrna ja tundliku naha jaoks üks parimaid valikuid.

MORI tooteid leiad meie e-poest siit. PS! Hetkel on meie e-poes saadaval ka väga ilusaid ja mõnusaid esemeid MORI suvekollektsioonist!

Päikest!

Kommentaarid puuduvad. Kommenteeri julgesti!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Start typing and press Enter to search

Ostukorv
Liitu SilkySofti meililinglistiga, et olla kursis uudiste ja uute toodetega. Kõigile liitujatele esimeselt ostult -10%.