SilkySofti lugu
SandraPalmPhotography-61

SilkySoft

SilkySoft on 2020. koroona-aasta kevade lõpus käima lükatud ühelt poolt väike ettevõte, aga teisalt suur asi.

SilkySoft on ühe noore ema mure oma väikese Nunnupalli pärast. Ühes noores emas peituv jõud, et muuta maailm oma beebi jaoks pisutki paremaks paigaks. Ühe noore naise soov ise kaunis välja näha ning tunda end hästi. Ühe noore abikaasa lootus, et tema perel saab olema parem ja mõnusam. Ühe noore kodaniku tahtmine ennast teostada ning olla enda ja oma aja peremees. Ühe tütre ja sõbranna soov end tõestada/teostada.  Ühe noore ühiskonnaliikme lootus aidata ligimest. SilkySoft on one-girl-business. SilkySoft olen mina: minu unistused ja lootused, hirmud ja nõrkused, rõõmud ja mured, eneseületused ja allavandumised, võidud ja kaotused.  Aga ilmselt tundsid end ka Sina ära, kasvõi natukene. Seetõttu on SilkySoft ka Sina. Ja ilmselt ka sinu naaber, sinu sõber, sinu ülemus ja armsaim. SilkySoft on sügavalt inimlik. SilkySoft on meie kõik ja meile kõigile.

Eriliselt tänan oma perekonda, kes aitasid SilkySoftil tulla.

Sellest, kuidas sündis SilkySoft ja millised on ettevõtmise eesmärgid, loe põhjalikumalt blogipostitusest siit 😉!

Tagasiside klientidelt ♥

" Nii tore, et turule on lisandunud tundlikule nahale keskenduva kontseptsiooniga e-pood, kust saab kõik vajaliku kiirelt kätte! Hoian Teile pöialt 🙂 "
Karin
"Esimest korda tellimust tehes natuke pelgasin, et äkki ei ole toode kvaliteetne või ei saa toodet kätte. Kuid polnud üldse põhjust – pakk saabus kiiresti ja oli väga kena ning minu tellitud tudukombe nii pehme ja beebile mõnus! Kindlasti soovitan sõbrannadelegi SilkySofti e-poodi."
Sandra
“Aitäh Teile! Tellisin beebile kaks kombet ja Dr Bronner’s seebi ja olen nii toodete kui kiire teenindusega väga rahul. Nii lahe, et saan ühe seebiga nii paljud tooted kodus ära asendada!”
Stella

Start typing and press Enter to search

Ostukorv
Liitu SilkySofti meililinglistiga, et olla kursis uudiste ja uute toodetega. Kõigile liitujatele esimeselt ostult -10%.